Самокат YVolution YGlider KIWI створений для дітей, які починають освоювати триколісний транспорт. Конструкція поєднує широку деку, регульоване кермо та поліуретанові колеса з LED-підсвічуванням.
Модель оснащена широким заднім колесом для стабільнішого руху та складним механізмом для зручного зберігання. Висота керма регулюється у трьох положеннях, тому самокат розрахований на тривалий період користування.
Характеристики
Основне
Вид
Самокат
Вік дитини від
3х років
Вік дитини до
10 років
Додатково
Діаметр колес
70 мм
Особливості
ергономічні гріпси з боковими обмежувачами
Технічні характеристики
Заднє гальмо
Ножний
Положення регулювання висоти керма
77,5 см
Фізичні характеристики
Навантаження
50 кг
Матеріал
поліуретан
Колір
рожевий
Вага
2.9 кг
Габарити
54.5 х 26 х 57.5
Вкажіть, який у вас пристрій
Вкажіть, який гаджет ви хочете купити

2899 грн.
Ціна товару який ви хочете здати не повинна перевищувати ціну нового товару.
- Багаторазовий ремонт у разі гарантійної поломки; - Знижка -30% на плівку чи скло при оплаті частинами; - +10% до оцінки при Trade-In протягом року на товар, куплений в оплату частинами; - Індивідуальне налаштування (реєстрація акаунта, встановлення додатку на вибір); - Безкоштовна доставка в сервіс і назад; - Повна техпідтримка: консультації, налаштування, навчання користуванню.




















Відгуки клієнтів про Самокат Yvolution YGlider KIWI Pink (Y101260)